Cocktail

O Bayahibe by se dalo mluvit, mluvit a mluvit. Pokud ještě stále nemáte dost informací, které byste mít chtěli, zabruslete do následujícího rozcestníku, který vám je jistě pomůže doplnit.

Co byste měli vědět před cestou

Než se vydáte do cizích, v tomto případě exotických krajů, rozhodně si zjistěte základní informace o tom, jak to tam vypadá, jak to tam chodí a co vás vůbec čeká. Takové poznatky můžete získat na příklad na webu Discover Bayahibe, který vás jižní oblastí Dominikánské republiky spolehlivě provede.

Ubytování

V Dominikánské republice najdete ubytování nejrůznějších kategorií, ale kýžený luxus, který si s největší pravděpodobností chcete dopřát, najdete nejspíš v jednom z deseti nejlepších hotelů podle portálu Trip Advisor.

Pláže a vodní sporty

Bayahibe, to jsou samozřejmě překrásné, neobyčejné a slavné pláže s průzračnou vodou a jemnými vlnkami – přesvědčte se o tom sami prostřednictvím fotografií, kterých je plný internet. Ale nejen to – vyzkoušet můžete ledajaké vodní sporty a zážitky s vodou spojené – jízdu na kajaku, šnorchlování, potápění, plavby lodí nebo něco, při čem se vám po těle rozlije adrenalin. Co byste řekli na seabob?

Další aktivity

Víte, že na Bayahibe je safari? A také že se říká, že kdo nebyl na ostrově Saona, ten nebyl v Dominikánské republice? Určitě si na něj udělejte výlet, nebudete litovat.

Nemůžete se dovolené v Dominikánské republice dočkat? Přečtěte si o zážitcích jiných cestovatelů, kteří Bayahibe navštívili a sledujte se, jak nádherné počasí vám tam čeká!

Dominikánská republika

další oblasti Dominikánské republiky »

Partneři

Logo ESO travel

Zdrojem informací na tomto webu je cestovní kancelář ESO travel – specialista na exotickou dovolenou. Využijte nabídku dovolené na Bayahibe i vy!

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@bayahibe.dominicana.cz