Cocktail

Poznejte okolí Bayahibe!

Celá Dominikánská republika je krásná, a proto by byl hřích během cesty sem zůstat na jednom místě. Ano, odpočinek na pláži je sice důležitý, ale neexistuje důvod, proč zůstávat pořád na té samé. Snad jen, že by to byla ta nejkrásnější, což ale poznáte, jen když se vydáte k těm ostatním. Seznamte se proto i s dalšími perlami Dominikánské republiky!

Juan Dolio

Ledový koktejl v ruce, Karibik několik metrů od vás a příjemný vánek od moře. Sluníčko pálí a vy jen blaženě mhouříte oči jako kočka a s láskou vzpomínáte na Ladovy zimní ilustrace. Kdo v 70. letech patřil ke smetánce, s oblibou jezdil do luxusních lázní v Dominikánské republice jménem Juan Dolio.
Více o Juan Dolio »

Punta Cana

Pokud jste si naplánovali dovolenou v Punta Cana v Dominikánské republice, pak vězte, že nejste sami – Punta Cana je od jisté doby asi nejoblíbenější destinací z celé Dominikány. Snad za to může Kryštof Kolumbus, který tahle místa označil za ráj na zemi, s největší pravděpodobností je ale na vině zdejší skvostné pobřeží s bílým pískem a přístupným mořem.
Více o Punta Cana »

Samaná

Ten, kdo na dovolené dává přednost spíše klidnějším letoviskům, vybere si poloostrov Samaná. Turistický ruch sem začal proudit až relativně pozdě, takže i přesto, že už i na tomto romantickém poloostrově na severu země vyrostl nejeden hotelový komplex, pořád je šance objevit tu i zcela opuštěnou plážičku.
Více o Samaná »

Dominikánská republika

další oblasti Dominikánské republiky »

Partneři

Logo ESO travel

Zdrojem informací na tomto webu je cestovní kancelář ESO travel – specialista na exotickou dovolenou. Využijte nabídku dovolené na Bayahibe i vy!

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@bayahibe.dominicana.cz